The Office PL – pierwsza zapowiedź polskiego ”Biura”

}

Data: 23 września 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź polskiej wersji kultowego serialu Biuro, który już w przyszłym miesiącu ponownie trafić ma na platformę Netflix.

Akcja The Office PL rozgrywa się w Siedlcach, w siedzibie firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej “Kropliczanka”. Jej prezes, Michał, to człowiek pozbawiony autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Kiedy przedsiębiorstwo zostaje przejęte przez nowego, właściciela, a pracownicy zaczynają obawiać się o swoje posady, jedynie Michał patrzy na zmiany z optymizmem. Biznesowe roszady przeplatają się tu z biurową codziennością pracowników “Kropliczanki”.

W obsadzie polskiej produkcji znajdują się między innymi Adam Woronowicz, Vanessa Aleksander czy Piotr Polak. Za reżyserię odpowia zaś Maciej Bochniak. Miejmy nadzieję, że twórcom uda się dostosować format do polskich realiów i serial ten odniesie taki sukces jak jego zagraniczne odpowiedniki.

Premiera serialu już 22 października 2021 roku.

Źródło: Facebook

ZOBACZ TEŻ  Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci na materiałach promujących 4. sezon animacji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.