The North Water – Colin Farrell w miniserialu AMC+

}

Data: 9 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

W sieci pojawiły się pierwsze materiały promujące miniserial AMC The North Water, którego fabuła opiera się o doskonałą powieść Iana McGuire’a Na wodach północy.

Poniżej możecie zapoznać się z zwiastunem i plakatem produkcji.

tnw8
fot. comingsoon

Akcja serialu rozgrywa się w mieście Hull w Anglii i na lodowatych wodach Arktyki pod koniec lat 50 XIX wieku. Poznamy historię zhańbionego chirurga wojskowego, Patricka Sumnera (Jack O’Connell), który przyjmuje posadę lekarza okrętowego podczas wyprawy na wieloryby. Kompanem jego podróży jest brutalny harpunnik Henry Drax (Colin Farrell). Z czasem okazuje się, iż ludzie z którymi podróżuje są tak samo okrutni jak żywioły, z którymi muszą zmierzyć się w Arktyce. Kiedy na jaw wychodzi prawdziwy cel ekspedycji dochodzi do konfrontacji pomiędzy Sumnerem a Draxem. Ta zabiera ich daleko od lądu i cywilizacji.

Premiera serialu już 15 lipca 2021 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The North Water – miniserial z Colinem Farrellem w roli głównej!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.