Przeczytano:

The Midnight Club – Mike Flanagan rozpoczyna zdjęcia do nowej serii grozy

17 03 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Mike Flanagan, twórca odpowiedzialny za hitowy Nawiedzony dom na wzgórzu i jego duchową kontynuację Nawiedzony dwór w Bly, poinformował w swoich mediach społecznościowych, iż rozpoczął już prace na planie swojej kolejnej serii grozy.

Pracuje on obecnie nad adaptacją powieści The Midnight Club Christophera Pike’a. Jej akcja rozgrywa się w hospicjum Rotterdam Home. Grupa zaprzyjaźnionych pacjentów tworzy klub, który zbiera się o północy w celu opowiadania sobie przerażających historii. Jego członkowie zawierają pakt, mówiący o tym, że jeśli którykolwiek z nich umrze, ma nawiązać pozagrobowy kontakt z pozostałymi żyjącymi.

W obsadzie The Midnight Club znajdują się Heather Langenkamp, która wcieli się w lekarkę prowadzącą hospicjum dla nieuleczalnie chorych nastolatków, Igby Rigney, Ruth Codd, William Chris Sumpter, Aya Furukawa, Annarah Shephard i Sauriyan Sapkota. Wcielą się oni w członków tytułowego klubu.

Serial powstaje dla Netflixa i jest jednym z dwóch nadchodzących projektów od tego twórcy. Drugi to Midnight Mass, do którego zdjęcia zakończyły się w ubiegłym roku i w tym ma on jeszcze zadebiutować na platformie.

Źródło: comingsoon, twitter

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również