The Continental – prequel Johna Wicka zmienił dom

}

Data: 16 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Ogłoszony już parę lat temu przez stację Starz serialowy prequel filmów o Johnie Wicku zmienił swój dom. Projekt przeszedł właśnie do platformy Peacock.

Za produkcję serialu odpowiada Lionsgate. Zmiana usługi ma sens, ponieważ wszystkie trzy filmy o Johnie Wicku są dostępne właśnie za pośrednictwem Peacock.

Filmy o Wicku stały się światowym fenomenem. Są jednymi z najchętniej oglądanych tytułów w Peacock. Jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni mogąc współpracować z Lionsgate, aby rozszerzyć tą niesamowitą serię – powiedział Kelly Campbell, prezes Peacock.

The Continental rozgrywać będzie się 40 lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. Akcja serialu osadzona będzie w latach 70. XX wieku w Nowym Jorku. Poznamy młodego Winstona, który trafia do kryminalnego półświatka i z czasem stanie się właścicielem całej sieci tytułowych hoteli, które są bezpieczną przystanią dla zabójców z całego świata.

Tytułowy hotel pierwszy raz pojawił się w pierwszym filmie o przygodach Johna Wicka i stał się główną lokalizacją całej serii.

Serial The Continental składać ma się z trzech 90-minutowych części, które zadebiutują dzień po dniu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Patient – Steve Carell w niewoli w zwiastunie psychologicznego thrillera od FX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.