The Patient – Steve Carell w niewoli w zwiastunie psychologicznego thrillera od FX

}

Data: 18 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX opublikowała zwiastun psychologicznego thrillera The Patient, w którym to psycholog staje się niewolnikiem swojego pacjenta. W głównej roli aktor kojarzony głównie z serialem Biuro.

Carell wciela się w Alana Straussa, terapeutę który uwięziony został przez swojego pacjenta Sama Fortnera (Gleeson). Mężczyzna okazuje się być seryjnym mordercą, który pragnie pomocy w powstrzymaniu swoich morderczych zapędów. To jednak nie okazuje się łatwe. Alana w miarę zagłębiania się w umysł Sama dopadają coraz bardziej tłumione traumy. Czy Alanowi uda się zapanować nad Samem i samym sobą nim stanie się współwinny zabójstw lub co gorsza sam stanie się celem?

Twórcą i producentem serialu jest Joel Fields we współpracy z Joe Weisbergiem. Obsadę thrillera prowadzą Steve Carell i Domhnall Gleeson. W pozostałych rolach m.in. Linda Edmond, David Alan Grier, Laura Niemi, Alex Rich i Andrew Leeds.

Premiera The Patient 30 sierpnia na Hulu.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Opowieść podręcznej - mocna akcja Showmax promująca serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.