The Ark – Syfy zamawia serial sci-fi od scenarzysty Gwiezdnych wrót

}

Data: 25 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja Syfy złożyła zamówienie na 12-odcinkowy serial science fiction The Ark, którego akcja rozgrywać ma się w przyszłości.

Za serial odpowiadają Jonathan Glassner i Dean Devlin. Obaj panowie pełnią funkcję scenarzystów i showrunnerów. Duet ten już pracował razem, przy serialu The Outpost.

Akcja serialu rozgrywać ma się na 100 lat do przodu. Ludzkość aby przetrwać musi kolonizować obce planety. Już pierwsza z kolonizacyjnych misji się nie udaje. Statek kosmiczny Ark One napotyka na katastrofalne wydarzenia, które powodują jego zniszczenia i utratę życia części załogi. Po roku od trafienia na docelową planetę, następuje brak dostaw, ginie przywódca i reszta kolonizatorów musi nauczyć się ze sobą współpracować, aby przetrwać.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Legendarne bajki, które pamiętasz z dzieciństwa - TOP 6

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.