Supergirl sezon 5. – superbohaterka przywdzieje nowy strój!

17 lipca 2019 | Newsy

W nowym sezonie wygląd głównej bohaterki zostanie znacząco zmieniony. Zamiast spódniczki przywdzieje ona bowiem spodnie. Powody tej zmiany wyjaśnia odtwórczyni tytułowej roli Mellisa Benoist.

https://www.instagram.com/p/Bz83OBUHBU9/

Jak wyjaśnia Mellisa, dotychczasowy kostium Kary był dość problematyczny, bowiem w Vancouver, gdzie kręcone są zdjęcia nie panuje zbyt wysoka temperatura i aktorce było często po prostu zimno. Nie był to jedyny powód zmiany. Uznano także, że czas na coś nowego. Zmianą kostiumu twórcy chcą pokazać, że Kara dojrzała. Dzięki założeniu spodni ma ona także większą swobodę ruchu.

Ujawniono także, że Benoist stanie za kamerą 5. sezonu. Wyreżyseruje ona 17. odcinek. Premiera nowych epizodów odbędzie się już 6. października na The CW. Wszystkie cztery sezony dostępne są na Netflixie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Supergirl - nowy zwiastun pokazuje antagonistę

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram