pixel

Przeczytano:

Supergirl sezon 5. – superbohaterka przywdzieje nowy strój!

17 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

W nowym sezonie wygląd głównej bohaterki zostanie znacząco zmieniony. Zamiast spódniczki przywdzieje ona bowiem spodnie. Powody tej zmiany wyjaśnia odtwórczyni tytułowej roli Mellisa Benoist.

https://www.instagram.com/p/Bz83OBUHBU9/

Jak wyjaśnia Mellisa, dotychczasowy kostium Kary był dość problematyczny, bowiem w Vancouver, gdzie kręcone są zdjęcia nie panuje zbyt wysoka temperatura i aktorce było często po prostu zimno. Nie był to jedyny powód zmiany. Uznano także, że czas na coś nowego. Zmianą kostiumu twórcy chcą pokazać, że Kara dojrzała. Dzięki założeniu spodni ma ona także większą swobodę ruchu.

Ujawniono także, że Benoist stanie za kamerą 5. sezonu. Wyreżyseruje ona 17. odcinek. Premiera nowych epizodów odbędzie się już 6. października na The CW. Wszystkie cztery sezony dostępne są na Netflixie.

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również