Soulmates – zapowiedź nowego antologicznego serialu od AMC

}

Data: 9 września 2020

a

Kategorie: Newsy

AMC opublikowało pierwszy oficjalny zwiastun serialu Soulmates. To nowa seria tej stacji wyprodukowana w formie antologii.

Akcja serialu rozgrywa się w przyszłości. Za 15 lat nauka dokona takiego odkrycia, które zmienia życie ludzi na planecie. Dzięki testowi można znaleźć swoją bratnią duszę. Serial składa się z sześciu godzinnych odcinków. Każdy z nich opowiada inną historię z nowymi bohaterami. Będziemy świadkami tego jak dany bohater odkrywa bądź rezygnuje z odkrycia wyników testu. Zobaczymy także jak wynik wpłynie na dotychczasowe relacje bohatera.

W obsadzie znajdują się Sarah Snook, Kingsley Ben-Adir, David Costabile, Sonya Cassidy, Charlie Heaton, Malin Akerman, Bill Skarsgard, Betsy Brandt i Nathan Stewart-Jarrett. Za serial odpowiada Will Bridges i Brett Goldstein.

Poniżej plakaty z głównymi bohaterami każdego odcinka.

1
s3
2
4
5 1
3

Premiera Soulmates już 5 października 2020 roku.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Batwoman – nowy serial DC już od 15 października w HBO GO!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.