Z kamerą u Kardashianów się kończy!

10 września 2020 | Newsy

Nie będzie kolejnego sezonu popularnego telewizyjnego reality show Z kamerą u Kardashianów. Wiadomość taka przekazała sama Kim Kardashian na swoim Instagramie.

Po 14 latach kończy się jeden z najpopularniejszych programów amerykańskiej telewizji. Przez ten czas nagrano 20 sezonów. Ostatni 20 sezon wyemitowany zostanie w 2021 roku. W połowie września br. rozpocznie się emisja przed ostatniej serii reality show.

Dzięki temu programowi Kim oraz jej siostry zyskały wielką popularność i pieniądze. Miały możliwość promocji swoich marek ubrań i kosmetyków.

Decyzję o zakończeniu programu podjęła sama rodzina Kardashanów.

https://www.instagram.com/p/CE5AwirA4Cx/

Z ciężkim sercem podjęliśmy tą trudną decyzję, aby pożegnać się z tym programem. Po tych 14 latach i 20 sezonach jesteśmy niezmiernie wdzięczni tym, którzy oglądali nas przez te lata. Bez tego programu nie byłabym tu gdzie jestem. – powiedziała Kim Kardashian

Źródło: darkhorizons

ZOBACZ TEŻ  Castle Rock – nowy serial na podstawie horrorów Stephena Kinga

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram