w

Przeboje i podboje – Jake Lacy dołącza do obsady adaptacji!

comingsoon

Platforma Hulu, po przejęciu praw od Disneya, tworzy serial inspirowany filmem z 2000 roku Przeboje i podboje i opierający się o książkę Nicka Hornby’ego pt. High fidelity.

Powieść opowiada o pewnym właścicielu sklepu muzycznego, który ma duże problemy ze swoim życiem uczuciowym i dręczy go także obsesja na punkcie muzyki współczesnej.

W obsadzie produkcji jest już Zoe Kravitz, a teraz dołącza do niej Jake Lacy, znany z serialu Umrzeć ze śmiechu, bądź filmu Johnny English: Nokaut. W filmie w głównego bohatera wciela się mężczyzna, a dokładnie John Cusack, teraz będzie to kobieta. Twócy uznali, że skomplikowane relacje damsko-męskie z perspektywy mężczyzny zostały już opowiedziane, teraz czas na odświeżone spojrzenie i opowiedzenie historii z punktu widzenia kobiety. Kravitz zagra właścicielkę sklepu, a Lacy wcieli się w Clyde’a, spokojnego mężczyznę, który zaintryguje bohaterkę odgrywaną przez Zoe.

Serial składał się będzie z 10. odcinków i ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Autorami scenariusza są Veronica West i Sarah Kucserka, a za reżyserię odpowiada Jesse Peretz.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

Zmartwychwstania w serialach – kiedy jedno życie to za mało

blank

Sneaky Pete sezon 3. – jest zapowiedź i data premiery!