Shining Vale – zwiastun i plakat serialu Starz

}

Data: 10 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Gwiazda cyklu filmowego Krzyk Courteney Cox i Greg Kinnear występują w komediowym horrorze stacji Starz Shining Vale. Produkcja zadebiutuje za niecały miesiąc, w sieci więc pojawiły się pierwsze materiały ją promujące.

Poniżej zapoznać możecie się z ruchomym plakatem, na którym pojawia się 'duch’. Jest także ciekawy, trochę straszny, a trochę śmieszny zwiastun Shining Vale, na którym widzimy sfrustrowaną pisarkę, która wprowadza się do starego domu ze swoją rodziną, aby rozpocząć nowe życie i znaleźć inspirację do napisania kolejnej książki. Kobieta wkrótce odkrywa w domu czyjąś obecność. W końcu spotyka ducha gospodyni domowej z lat 50. XX wieku, który pomaga jej napisać powieść.

Shining Vale opowie o dysfunkcyjnej rodzinie, która przenosi się z miasta do małego miasteczka. Zamieszkują w domu, w którym niegdyś doszło do strasznych rzeczy. Nie mają jednak o tym bladego pojęcia. Obecność nadprzyrodzonego bytu zauważa tylko Pat, która początkowo myśli, że ma depresję lub coś ją opętało. Objawy jednego i drugiego są jednak takie same.

Pat to bardzo skomplikowana bohaterka. Kobieta w nastoletnim wieku zyskała sławę pisząc sprośną, przesiąkniętą alkoholem i narkotykami powieść o wzmocnieniu pozycji kobiet. 17 lat później kobieta jest całkowicie czysta od nałogów, ale i niespełniona zawodowo. Wciąż nie napisała swojej drugiej powieści, w małżeństwie jej się nie układa, nie pamięta kiedy ostatni raz uprawiała seks ze swoim mężem, a jej nastoletnie dzieci przechodzą okres buntu. To wszystko powoduje, że wdaje się w krótki romans z napalonym hydraulikiem. Po tych wydarzeniach z mężem Terrym podejmują ostatnią próbę ratowania swojego małżeństwa, a pomóc ma im w tym przeprowadzka.

Twórcami serialu są Jeff Astrof i Sharon Horgan. Premiera Shining Vale 6 marca 2022 roku.

ZOBACZ TEŻ  Jessica Jones sezon 3. – postać Killgrave’a nie pojawi się w finałowym sezonie!

Źródło: Comingsoon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.