The Continental – prequel Johna Wicka ma piątkę nowych aktorów

}

Data: 10 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Powiększa się obsada serialowego prequela filmów o Johnie Wicku, za który odpowiada stacja Starz. Lista płac właśnie powiększyła się o pięć nowych nazwisk.

Do serialu dołączyła aktorka znana z Supergirl – Katie McGrath. Wcieli się ona w rzeczniczkę i agentkę The High Table, organizacji zrzeszającej największych złoczyńców. Jej postać po raz pierwszy pojawiła się w filmie John Wick 3 i wtedy portretowała ją Asia Kate Dillon.

Swoje angaże otrzymali także Ray McKinnon, Adam Shapiro, Mark Musashi i Marina Mazepa. Wcielą się oni odpowiednio w Jenkinsa, Lemmy’ego oraz zabójców z The High Table – Hansel i Gretel.

W obsadzie są także Peter Greene jako wuj Charlie, Jeremy Bobb jako Mayhew, Colin Woodell jako Winston, Mel Gibson jak Cormac, Hubert Point-Du Jour jako Miles, Jessica Allain jako Lou, Mishel Prada jako KD, Nhung Kate jako Yen, Ben Robson jako Frankie i Ayomide Adegun jako młody Charon.

The Continental rozgrywać będzie się 40 lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. Akcja serialu osadzona będzie w latach 70. XX wieku w Nowym Jorku. Poznamy młodego Winstona, który trafia do kryminalnego półświatka i z czasem stanie się właścicielem całej sieci tytułowych hoteli, które są bezpieczną przystanią dla zabójców z całego świata.

Tytułowy hotel pierwszy raz pojawił się w pierwszym filmie o przygodach Johna Wicka i stał się główną lokalizacją całej serii.

Serial The Continental składać ma się z trzech 90-minutowych części, które zadebiutują dzień po dniu.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  The Continental – obsadzono rolę Charona

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.