See – nowy serial od Apple TV+. Jason Mamoa na pierwszym zwiastunie!

}

Data: 11 września 2019

a

Kategorie: Newsy

Kolejna platforma streamingowa zadebiutuje już w listopadzie tego roku. Jako jeden z pierwszych ma pojawić się na niej serial See z Jasonem Mamoą w roli głównej. W sieci zadebiutował właśnie pełen rozmachu zwiastun tejże produkcji.

See to serial postapokaliptyczny, rozgrywający się w dalekiej przyszłości. Ludzkość została zdziesiątkowana przez zabójczy wirus, a Ci którym udało się przeżyć oślepli. Głównym bohaterem jest Baba Voss, ojciec bliźniaków narodzonych kilkaset lat po apokalipsie, którzy posiadają mityczną zdolność widzenia. Są oni przez to narażeni na niebezpieczeństwo i Voss musi chronić swoją rodzinę przed złą królową, która chce zabić widzące dzieci, bowiem wierzy ona, że swoją zdolność zawdzięczają one czarom.

Autorem scenariusza do See jest Steven Knight, a za reżyserię odpowiada Francis Lawrence. Produkcja składa się z ośmiu odcinków. Premiera serialu odbędzie się w dniu debiutu platformy, czyli 1 listopada. Zadebiutuje ona także w Polsce, a miesięczny abonament ma kosztować 24,99 zł.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Mandalorian na nowym spocie!

See

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.