Rodzina Soprano mafia

Rodzina Soprano otrzyma kolejny serial?

22 października 2021 | Newsy

W tym roku swój debiut miał film Wszyscy świeci New Jersey będący prequelem kryminalnego serialu Rodzina Soprano. Choć produkcja nie okazała się jakimś wielkim sukcesem, to zarobiła na tyle, aby zaczęto myśleć o kolejnej produkcji rozgrywającej się w tym świecie.

Pomysł na projekt ma HBO Max. Jego szczegóły nie są znane. Wiadomo jedynie, że jeśli powstałby to jego akcja rozgrywałaby się pomiędzy wydarzeniami z filmu i serialu.

Rodzina Soprano to serial emitowany w latach 1999-2007, który opowiadał o mężczyźnie imieniem Tony Soprano. Był on ważnym członkiem mafii z New Jersey. Kiedy jednak zaczyna sobie psychicznie nie radzić z problemami w ”pracy” zwraca się o pomoc do psychiatry.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Magicy sezon 5. - zobaczcie zwiastun od SyFy!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!