Zdjęcia obsady Dexter: New Blood ujawniają powrót niektórych aktorów

21 października 2021 | Newsy

j

Autor: Agata Popis

Osiem lat po zakończeniu Dextera, kontynuacja serialu powraca na Showtime w następnym miesiącu.

Nowe zdjęcia promocyjne ukazują nowych, jak i dobrze znanych członków obsady, którzy powrócą w kontynuacji Dextera. Clancy Brown wcieli się w Kurta Caldwella, Johnny Sequoyah wystąpi jako Audrey Bishop, Jack Alcott jako Harrison Morgan, Alano Miller jako Logan, Julia Jones jako Angela Bishop, Michael C. Hall jako Dexter Morgan i Jennifer Carpenter jako Debra Morgan.

Poprzednie zwiastuny Dexter: New Blood łączą się z finałem pierwszej serii, w którym Dexter przyjmuje nową tożsamość i żyje w ukryciu przed władzami. Nowy sezon ma zakończyć historię Dextera i wyjaśnić losy niektórych postaci oraz to, jak ukształtowały się ich życia.

obraz 2021 10 21 235743

ZOBACZ TEŻ  Alienista - premiera już 19 kwietnia! [materiały dodatkowe]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy