Reżyser WandaVision za kamerą serialu o bohaterach Monsterverse

}

Data: 21 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ po sukcesie kinowych filmów o przygodach Godzilli i Konga pracuje nad serialem, który ukaże dalsze losy tej dwójki legendarnych potworów. Serial zamówiony został już w styczniu. Teraz jednak dopiero poznaliśmy nazwisko reżysera produkcji.

Za kamerą co najmniej dwóch odcinków stanie Matt Shankman – reżyser serialu Marvela WandaVision. Objął on także funkcję producenta wykonawczego.

Po burzliwej bitwie pomiędzy Godzillą a Tytanami, jaka miała miejsce w ostatnim filmie z uniwersum Godzilla vs. Kong, San Francisco zostało zrównane z ziemią. Wydarzenia te otworzyły ludzkości oczy na istnienie potworów. Akcja serialu rozgrywać ma się bezpośrednio po tych wydarzeniach.

Serialowy projekt skupić ma się na jednej rodzinie, która chce odkryć sekrety jakie łączą ją z tajną organizacją znaną jako Monarch.

Projekt nie posiada jeszcze swojego oficjalnego tytułu.

Źródło: Variety

ZOBACZ TEŻ  Fosse/Verdon – pierwsza zapowiedź serialu od FX

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.