Love, Victor – zwiastun finałowego sezonu!

}

Data: 21 maja 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu udostępniła zwiastun trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu Love, Victor. Produkcja ta jest spin-offem filmu Twój Simon.

 Głównym bohaterem Love, Victor jest homoseksualny uczeń liceum w Creekwood, który nie może odnaleźć się w heteroseksualnym środowisku. Wciela się w niego Michael Cimino.

Drugi sezon ukazał nam następstwa ujawnienia się Victora przed rodzicami. Mama nastolatka niezbyt dobrze przyjęła wiadomość o tym, iż jest on gejem. Poznaliśmy także dalsze losy związku Victora z Benjim i trudności z jakimi musiał się zmierzyć będąc ujawnionym homoseksualnym sportowcem.

W 3. sezonie Victor wyrusza w trudną podróż samopoznania. Pragnie zdecydować kim chce być i z kim chce być. On jak i jego przyjaciele w obliczu końca szkoły średniej muszą podjąć wiele ważnych decyzji, które wpłyną na ich przyszłość.

Premiera 8-odcinkowego finałowego sezonu 15 czerwca 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Bridgertonowie – nowe zdjęcia promujące 2. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.