Rezydenci: Serial medyczny od FOX powraca z kolejnym, 4. sezonem

19 maja 2020 | Newsy

j

Autor: Redakcja

FOX wraca do szpitala Chastain Memorial. Sieć właśnie ogłosiła, że odnowiła The Resident na sezon 2020-21. Sezon czwarty ma zostać wyemitowany w 2021 roku (w zależności od tego, kiedy będzie można wznowić produkcję).

Ten serial medyczny opowiada o grupie lekarzy, którzy na co dzień stawiają czoła osobistym i zawodowym wyzwaniom. Choć jego motto brzmi: „Zaangażowani w osiąganie doskonałości”, szpital jest obsadzony ludźmi, a ludzie są wadliwi. W obsadzie są: Matt Czuchry, Bruce Greenwood, Manish Dayal, Emily VanCamp, Shaunette Renée Wilson, Malcolm-Jamal Warner, Jane Leeves i Morris Chestnut.

W trzecim sezonie Rezydentów średnia ocena wyniosła 0,73 w demografii 18-49 dając łącznie 4,03 mln widzów. W porównaniu z drugim sezonem oznacza to 22% spadek ocen i 20% spadek oglądalności. Pomimo spadku ocen, FOX utrzymuje produkcję.

Last Man Standing od tej samej stacji telewizyjnej został również odnowiony na dziewiąty sezon.

„The Resident and Last Man Standing są tak ważną częścią FOX-a i jesteśmy bardzo zadowoleni, że powrócą w przyszłym sezonie”

powiedział Michael Thorn, Prezes, Entertainment

„Chcemy podziękować wszystkim scenarzystom, aktorom, reżyserom, producentom i utalentowanym ekipom za oba te programy, a także oczywiście naszym przyjaciołom i partnerom w produkcji 20th Century Fox Television”.

ZOBACZ TEŻ  Walka z Goliatem odnowiona na finałowy sezon!

1 komentarz

  1. Bogumila

    Wyjątkowy serial uczy, dostarcza wiedzy medycznej, merytorycznej i psychologicznej. To czego do bólu brak w Polsce PROCEDURY, PROCEDURY

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram