Rezydenci: Serial medyczny od FOX powraca z kolejnym, 4. sezonem

j

Autor: Redakcja

}

Data: 19 maja 2020

a

Kategorie: Newsy

FOX wraca do szpitala Chastain Memorial. Sieć właśnie ogłosiła, że odnowiła The Resident na sezon 2020-21. Sezon czwarty ma zostać wyemitowany w 2021 roku (w zależności od tego, kiedy będzie można wznowić produkcję).

Ten serial medyczny opowiada o grupie lekarzy, którzy na co dzień stawiają czoła osobistym i zawodowym wyzwaniom. Choć jego motto brzmi: „Zaangażowani w osiąganie doskonałości”, szpital jest obsadzony ludźmi, a ludzie są wadliwi. W obsadzie są: Matt Czuchry, Bruce Greenwood, Manish Dayal, Emily VanCamp, Shaunette Renée Wilson, Malcolm-Jamal Warner, Jane Leeves i Morris Chestnut.

W trzecim sezonie Rezydentów średnia ocena wyniosła 0,73 w demografii 18-49 dając łącznie 4,03 mln widzów. W porównaniu z drugim sezonem oznacza to 22% spadek ocen i 20% spadek oglądalności. Pomimo spadku ocen, FOX utrzymuje produkcję.

Last Man Standing od tej samej stacji telewizyjnej został również odnowiony na dziewiąty sezon.

„The Resident and Last Man Standing są tak ważną częścią FOX-a i jesteśmy bardzo zadowoleni, że powrócą w przyszłym sezonie”

powiedział Michael Thorn, Prezes, Entertainment

„Chcemy podziękować wszystkim scenarzystom, aktorom, reżyserom, producentom i utalentowanym ekipom za oba te programy, a także oczywiście naszym przyjaciołom i partnerom w produkcji 20th Century Fox Television”.

ZOBACZ TEŻ  Walka z Goliatem odnowiona na finałowy sezon!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

1 komentarz

  1. Bogumila

    Wyjątkowy serial uczy, dostarcza wiedzy medycznej, merytorycznej i psychologicznej. To czego do bólu brak w Polsce PROCEDURY, PROCEDURY

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze