Raising Dion – zwiastun 2. sezonu

}

Data: 20 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zwiastun oczekiwanego drugiego sezonu serialu Raising Dion, który opowiada o młodym superbohaterze i jego matce.

Raising Dion to serial oparty na komiksie Dennisa Liu. Głównymi bohaterami są samotna matka Nicole Reese i jej 7-letni syn Dion, który po śmierci ojca zaczyna wykazywać nadludzkie zdolności. Nicole wraz z Pat, najlepszym przyjacielem jej męża starają się utrzymać w tajemnicy supermoce Diona i ochronić go przed ludźmi, którzy zaczynają się nim interesować. Starają się także dowiedzieć skąd moce się wzięły i tego jak zginął Mark.

Poniższy zwiastun daje nam pierwsze spojrzenie na nowych wrogów, z którymi Dion i jego mama będą musieli się zmierzyć. Będą nowe potwory, a także nowe dziecko z supermocami, które znajduje się pod kontrolą mrocznej istoty.

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się dwa lata po pokonaniu Crooked Mana. Dion kontynuuje doskonalenie swoich mocy przy pomocy mamy i trenera Tevina. Dion zaprzyjaźnia się z nowym uczniem Braydenem (Griffin Robert Faulkner), który również posiada supermoce. Wtedy to dochodzi do niepokojących wydarzeń, a Dion przeiwduje zbliżające się niebezpieczeństwo. Teraz on i jego matka Nicole na nwo muszą stawić czoła złu, aby ocalić nie tylko siebie, ale i Atlantę.

W rolach głównych powracają Alisha Wainwright, Ja’Siah Young i Jason Ritter. Premiera 2. sezonu Raising Dion już 1 lutego 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Emily w Paryżu – pełna zapowiedź od Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.