Władca Pierścieni od Amazona ma swój oficjalny tytuł!

}

Data: 20 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Dla platformy Amazon Prime Video powstaje serial należący do uniwersum Władca Pierścieni, za które odpowiada Tolkien. Produkcja nareszcie otrzymała swój oficjalny tytuł.

Tytuł ogłoszono za pomocą filmiku, który możecie zobaczyć poniżej.

Projekt nosi tytuł The Lord of the Rings: The Rings of Power. Jego premiera jeszcze w tym roku, a dokładnie 2 września.

Fabuła serialu ma zostać osadzona w Drugiej Erze, a więc na co najmniej 3000 tys. lat wcześniej niż wydarzenia z filmowego Władcy Pierścieni. Trwa ona 3441 lat i rozpoczęła się po wygnaniu Morgotha, mrocznego pana poprzedzającego Saurona, a jej koniec pieczętuje pierwszy upadek Saurona. Wtedy jeszcze w Śródziemiu istniało aż 20 pierścieni mocy, które umieszczone zostały pod opieką elfich królów, krasnoludzkich lordów, śmiertelnych ludzi i czarnego pana.

Do tej pory widzowie widzieli na ekranie historię tylko jednego pierścienia, ale zanim powstał on, było ich wiele. Cieszymy się, że możemy podzielić się tą epicką historią o nich wszystkich. – powiedzieli showrunnerzy serialu JD Payne i Patrick McKay.

W rolach głównych występują Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi i Morfydd Clark.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  107 nominacji do nagród Emmy dla HBO

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.