Quentin Tarantino narratorem 1. sezonu Super Pumped – 2. sezon skupi się na Facebooku

}

Data: 17 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Nagrodzony Oscarem Quentin Tarantino został narratorem nadchodzącego pierwszego sezonu antologicznego serialu Showtime Super Pumped. Dzięki temu angażowi Tarantino ponownie stanie na jednej scenie z Umą Thurman, gwiazdą serii filmowej Kill Bill.

Showtime odnowiło także serial na drugi sezon, nie czekając nawet na premierę pierwszego, który zadebiutować ma 27 lutego. Motywem przewodnim każdego sezonu jest odrębna historia z wielkim biznesem w tle. Najpierw dowiemy się więcej o Uberze, a druga seria przybliży nam sukces Facebooka.

Drugi sezon Super Pumped ma skupić się w dużej mierze na relacjach pomiędzy Sheryl Sandberg i Markiem Zuckerbergiem, którzy stworzyli firmę, która stała się światową potęgą. Nieumyślnie uwolnili siły zmieniające świat.

Pierwszy sezon nosi podtytuł The Battle for Uber. Skupia się on na losach Travisa Kalanicka, dyrektora i współzałożyciela firmy Uber, który został usunięty ze stanowiska. Zobaczymy jak powstała największa firma transportowa, poznamy jej wzloty i upadki i to czym się wyróżnia na tle innych współczesnych firm przewozowych. W serialu występują Joseph Gordon-Levitt, Kyle Chandler, Uma Thurman, Elisabeth Shue, Kerry Bishe, Jon Bass, Bridget Gao Hollitt i Babak Tafti.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Plotkara powraca po 8 latach! Powstaje spin-off

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.