Przeczytano:

Plotkara powraca po 8 latach! Powstaje spin-off

18 07 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Nowa platforma streamingowa od WarnerMediaHBO Max bierze się za kultowy serial jakim jest Plotkara. Zamówiony został 10-odcinkowy serial, który na nowo ukaże nam życie grupy nastolatków oczami pewnej plotkary.

Fabuła ma opowiadać o nowym pokoleniu nastolatków z prywatnej szkoły na Upper East Side w Nowym Jorku. Jak na razie nie wiadomo czy powróci ktoś z oryginalnej obsady. Za nową wersję odpowiadają Josh Schwartz, Joshua Safran i Stephanie Savage, a więc twórcy pierwowzoru.

Nowa Plotkara ma skupić się na zmianach społecznych. Twórcy planują ukazać to w jaki sposób media społecznościowe wpłynęły na życie dorastającej młodzieży. Akcja ma rozgrywać się na osiem lat po wydarzeniach ukazanych w finale oryginalnego serialu.

Źródło: collider

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również