w

Plotkara powraca po 8 latach! Powstaje spin-off

elle

Nowa platforma streamingowa od WarnerMedia – HBO Max bierze się za kultowy serial jakim jest Plotkara. Zamówiony został 10-odcinkowy serial, który na nowo ukaże nam życie grupy nastolatków oczami pewnej plotkary.

Fabuła ma opowiadać o nowym pokoleniu nastolatków z prywatnej szkoły na Upper East Side w Nowym Jorku. Jak na razie nie wiadomo czy powróci ktoś z oryginalnej obsady. Za nową wersję odpowiadają Josh Schwartz, Joshua Safran i Stephanie Savage, a więc twórcy pierwowzoru.

Nowa Plotkara ma skupić się na zmianach społecznych. Twórcy planują ukazać to w jaki sposób media społecznościowe wpłynęły na życie dorastającej młodzieży. Akcja ma rozgrywać się na osiem lat po wydarzeniach ukazanych w finale oryginalnego serialu.

Źródło: collider

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

blank

10 najlepszych tekstów z seriali, które przeszły do popkultury

blank

Nauki niezbyt ścisłe – sezon 3. jednak powstanie!