w

Primal – animowany serial Tartakovskiego odnowiony na 2. sezon

primal adult swim 1 e1557842548106

Cartoon Network odnowił animowany serial w reżyserii Genndy Tartakovskiego na drugi sezon. Nowa seria składać będzie się z 10 odcinków.

Primal przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych ze względu na dużą brutalność przedstawionych w nim scen. Jego akcja dziać będzie się w czasach prehistorycznych. Zobaczymy niesamowitą przyjaźń jaskiniowca i dinozaura – potężnego Tyranozaura, których połączyła tragedia. Aby przeżyć muszą nauczyć się współpracować.

Tartakovsky to mający swoją własną wizję reżyser, odpowiedzialny m.in. za serial Samuraj Jack czy Laboratorium Dextera oraz filmy z serii Hotel Transylwania.

Oprócz zamówienia na drugi sezon, już 4 października 2020 roku swój debiut zaliczy pięć nowych odcinków należących do pierwszego sezonu, bowiem jego emisja podzielona została na pół.

Źródło: bloody-disgusting.com

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reno 911 renewed e1599157806659

Reno 911 z kolejnym sezonem od Quibi!

wojenne dziewcz 1ihyax

Dwa seriale TVP trafiają do Netflixa!