Reno 911 z kolejnym sezonem od Quibi!

4 września 2020 | Newsy

Platforma Quibi przygotowała powrót serialu Reno 911, który emitowany był w latach 2003-2009. W tym roku premierę miał pierwszy sezon nowego serialu. Jeszcze nie skończyła się jego emisja, a włodarze serwisu już zdecydowali się o daniu zielonego światła na produkcję drugiej serii.

Serial ten jest kontynuacją zakończonej w 2009 roku produkcji. Powróciły gwiazdy serialu – Robert Ben Garant, Kerri Kenney-Silver i Thomas Lennon. Produkcja w dalszym ciągu utrzymana jest w stylu mockumentu i ukazuje pracę i perypetie odważnych kobiet i mężczyzn z pewnej drogówki.

Powstała kontynuacja okazała się hitem otrzymując mnóstwo pozytywnych recenzji i zdobywając dwie nominacje do nagrody Emmy.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Stranger Things - twórcy serialu oskrażeni o plagiat!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram