Prawi Gemstonowie odnowieni na 2. sezon!

10 września 2019 | Newsy

Ten satyryczny serial o religijnym podłożu od HBO otrzymał właśnie zamówienie na kolejny sezon. Stacja podjęła taką decyzję na niecały miesiąc po premierze pierwszego sezonu, będąc zadowoloną z ocen i popularności produkcji.

Serial ten opowiada o tytułowej rodzinie teleewangelistów, która w imię Jezusa Chrystusa zrobi wszystko, aby tylko się wzbogacić. Jednak oprócz absurdalnego i chciwego podejścia do religii, ma ona także na swoim koncie działalność charytatywną. W rolach głównych występują John Goodman, Danny McBride, Edi Patterson i Adam Devine.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki – nie będzie drugiego sezonu serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram