pixel

Przeczytano:

Nancy Drew – nowy młodzieżowy serial od The CW, zobaczcie teaser!

06 09 2019 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Stacja The CW zaadaptowała na serial cykl powieści kryminalnych dla młodzieży o Nancy Drew. W sieci pojawiła się właśnie pierwsza zapowiedź tejże produkcji.

https://youtu.be/HYsAU8ZSIN4

Nancy Drew to nastolatka, która ma smykałkę do rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zagadek kryminalnych. O jej przygodach powstał już jeden serial telewizyjny i film pełnometrażowy.

W serialu główna bohaterka skończy liceum i będzie chciała iść na studia, jednak jej plany zmienią się, kiedy niespodziewanie umiera jej matka, a ona zostaje wplątana w koleją kryminalną sprawę. Na domiar złego staje się główną podejrzaną. Wraz z przyjaciółmi spróbuje dojść do prawdy, a im bliżej tym więcej odkrytych zostaje sekretów ludzi z jej najbliższego otoczenia. W serialu pojawią się także wątki nadprzyrodzone.

W głównej roli Kennedy McMann. Do obsady należą także Scott Wolf, Alvina August, Leah Lewis, Tunji Kasim, Alvina August, Maddison Jaizani i Alex Saxon.

Premiera produkcji już 9 października na The CW.

nancydrew
comingsoon

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również