Pora na przygodę! powróci do HBO Max! Będą 4 specjalne odcinki!

}

Data: 24 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Pora na przygodę! to animowany serial wyprodukowany dla Carton Network, który po obiecujących i nagradzanych dziesięciu sezonach został w zeszłym roku zakończony. Teraz platforma HBO Max zdecydowała się go przywrócić produkując cztery specjalne odcinki.

Ta seria specjalna zatytułowana jest Adventure Time: Distant Lands. Każdy z epizodów trwać będzie godzinę. Ich premiera zapowiedziana jest na przyszły rok. Poniżej zobaczyć możecie pierwszy oficjalny plakat nowej serii.

adventure time distant lands poster
collider

Z powrotem przeniesieni zostaniemy do kolorowej i magicznej Krainy Ooo i poznamy kolejne przygody Finna i Jake’a, magicznego psa potrafiącego zmieniać kształt i rozmiar. Z pewnością napotkamy także na pozostałych bohaterów tj. Lodowy Król, wampirzyca Marcelina i Balonowa Królowa. Czekać na nas będą także inne potwory i fantastyczne istoty.

Pierwszy odcinek nosi tytuł BMO i rozegra się w najdalszych zakątkach galaktyki, gdzie dochodzi do tragicznej w skutkach katastrofy kosmicznej.

Epizod drugi to Obsidian i skupi się na Marcelinie i Balonowej Księżniczce, które wyruszą do pięknego Królestwa Szkła.

Odcinek trzeci zatytułowany jest Wizard City i opowie o Miętusowym Kamerdynerze, który ponownie rozpoczyna naukę w Wizard School. Podczas niej w kampusie dochodzi do tajemniczych wydarzeń o które zostaje osądzony. Teraz musi szybko opanować magię, aby móc udowodnić swoją niewinność.

Epizod czwarty nosi nazwę Together Again, w którym wraz z Finnem i Jake’em wyruszymy na najważniejszą przygodę ich życia.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Gwiazdorska obsada w serialowej adaptacji powieści Singapurskie kleszcze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.