Wiedźmin – zobaczcie nowe zdjęcia z planu!

24 października 2019 | Newsy

Za pośrednictwem włoskiego dziennika Corriere w sieci pojawiły się cztery nowe zdjęcia z planu Netflixowskiego Wiedźmina.

Główny bohater Geralt z Rivii znajduje się na dwóch z nich. Na jednym widzimy go w lesie, gdzie dosiada swojego konia Płotkę, a na drugim znajduje się w tawernie. Kolejne zdjęcie przedstawia piękną Yennefer. Najbardziej tajemnicze jest ostatnie, na którym widać ludzką dłoń dotykającą łapę zakończoną długimi i ostrymi pazurami. Dotyk wydaje się przyjacielski, tym samym bardzo ciekawi nas kim jest to monstrum.

Być może dowiemy się tego już niedługo, bowiem w przyszły czwartek, tj. 31 października, Wiedźmin doczeka się swojego panelu na jednym z włoskich konwentów. Oczekuje się po nim, że ukazany zostanie zwiastun i podane zostaną nowe informacje odnośnie produkcji, szczególnie ta najbardziej oczekiwana, czyli oficjalna data premiery.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: Zmora Wilka – oficjalny zwiastun

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy