Wiedźmin – zobaczcie nowe zdjęcia z planu!

}

Data: 24 października 2019

a

Kategorie: Newsy

Za pośrednictwem włoskiego dziennika Corriere w sieci pojawiły się cztery nowe zdjęcia z planu Netflixowskiego Wiedźmina.

Główny bohater Geralt z Rivii znajduje się na dwóch z nich. Na jednym widzimy go w lesie, gdzie dosiada swojego konia Płotkę, a na drugim znajduje się w tawernie. Kolejne zdjęcie przedstawia piękną Yennefer. Najbardziej tajemnicze jest ostatnie, na którym widać ludzką dłoń dotykającą łapę zakończoną długimi i ostrymi pazurami. Dotyk wydaje się przyjacielski, tym samym bardzo ciekawi nas kim jest to monstrum.

Być może dowiemy się tego już niedługo, bowiem w przyszły czwartek, tj. 31 października, Wiedźmin doczeka się swojego panelu na jednym z włoskich konwentów. Oczekuje się po nim, że ukazany zostanie zwiastun i podane zostaną nowe informacje odnośnie produkcji, szczególnie ta najbardziej oczekiwana, czyli oficjalna data premiery.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin: Zmora Wilka – oficjalny zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.