w

Wiedźmin – zobaczcie nowe zdjęcia z planu!

netflix thewitcher ig grid phase004 04 easy resize.com gallerylg
collider

Za pośrednictwem włoskiego dziennika Corriere w sieci pojawiły się cztery nowe zdjęcia z planu Netflixowskiego Wiedźmina.

Główny bohater Geralt z Rivii znajduje się na dwóch z nich. Na jednym widzimy go w lesie, gdzie dosiada swojego konia Płotkę, a na drugim znajduje się w tawernie. Kolejne zdjęcie przedstawia piękną Yennefer. Najbardziej tajemnicze jest ostatnie, na którym widać ludzką dłoń dotykającą łapę zakończoną długimi i ostrymi pazurami. Dotyk wydaje się przyjacielski, tym samym bardzo ciekawi nas kim jest to monstrum.

Być może dowiemy się tego już niedługo, bowiem w przyszły czwartek, tj. 31 października, Wiedźmin doczeka się swojego panelu na jednym z włoskich konwentów. Oczekuje się po nim, że ukazany zostanie zwiastun i podane zostaną nowe informacje odnośnie produkcji, szczególnie ta najbardziej oczekiwana, czyli oficjalna data premiery.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

evil cbs 650x365 150x150

Evil – serial od CBS dostaje przedłużenie na 2. sezon!

pobrane 1 150x150

Pora na przygodę! powróci do HBO Max! Będą 4 specjalne odcinki!