Pierwsze spojrzenie na Cabinet of Curiosities od del Toro

}

Data: 16 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował materiał filmowy dający nam pierwsze spojrzenie na to jak prezentować będą się postaci antologicznej serii Guillermo del Toro Cabinet of Curiosities. Będzie klimatycznie i strasznie!

Serial składać ma się z ośmiu odcinków. Co dzień przez cztery dni debiutować będą dwa odcinki w ramach wydarzenia Netflix & Chills Halloween. Premiera 25 października.

Poniższe wideo prezentuje serię, która w dużej mierze opiera się na praktycznych efektach, rekwizytach i odpowiednim makijażu. Efekty cyfrowe zredukowano do minimum.

Twórcą i gospodarzem serialu jest sam del Toro. W projekt zaangażowani są także J. Miles Dale i Gary Ungar. Każdy odcinek antologii Cabinet of Curiosities opowie samodzielną historię. Dwie z nich to oryginalne opowieści stworzone przez samego del Toro.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Chyłka: Oskarżenie – trwają zdjęcia do 5. sezonu serialu o słynnej prawniczce

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.