Chyłka: Oskarżenie – trwają zdjęcia do 5. sezonu serialu o słynnej prawniczce

}

Data: 5 października 2021

a

Kategorie: Newsy

W połowie września zaczęły się zdjęcia do piątego sezonu produkcji Player Original. W rolę mecenas Chyłki ponownie wcieli się Magdalena Cielecka. Tym razem zostanie zaangażowana w sprawę działacza opozycji skazanego przed laty za morderstwo.

Mecenas Chyłka dochodzi do siebie po brutalnym ataku. Obowiązki jednak nie dają o sobie zapomnieć. Ksiądz Mieleszko dzwoni do prawniczki, by namówić ją do przyjęcia sprawy, która wydaje się być rozwiązana już od wielu lat. Tesarewicz, działacz opozycji, odsiaduje wyrok za brutalne morderstwo czwórki dzieci. Mieleszko twierdzi, że mężczyzna jest niewinny i namawia Chyłkę, by pomogła wyciągnąć go z więzienia. Czy uda się wznowić śledztwo i znaleźć nowe dowody?

Ufam, że dzięki staraniom wszystkich twórców Oskarżenie będzie dla naszych widzów mocną i gęstą od zdarzeń oraz emocjonalnych zawirowań finałową serią. Zawodowo Chyłka stanie w obronie skazanego na więzienie byłego działacza opozycyjnego. Prywatnie będzie zmagać się z rosnącą na jej punkcie obsesją Langera juniora i coraz bardziej komplikującą się relacją z Zordonem. Nastąpi kulminacja wątków, które pojawiły się już wcześniej w naszej historii. – powiedziała Dorota Chamczyk, producentka

Chyłka – Oskarżenie składać będzie się z 6 odcinków. W obsadzie ponownie znaleźli się Magdalena Cielecka (Joanna Chyłka), Filip Pławiak (Kordian „Zordon” Oryński), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski („Kormak”), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Jacek Koman (Harry McVay), Szymon Piotr Warszawski (Paderborn), Cezary Pazura (Feliks), Marcin Bosak (Rejchert), Olgierd Łukaszewicz (Siwowłosy), Artur Żmijewski (Piotr Langer senior). W piątym sezonie dołączą do nich między innymi: Jan Englert, Adam Ferency, Ewa Wencel, Małgorzata Potocka, Witold Dębicki, Paweł Kos, Jacek Mikołajczak, Maja Pankiewicz.

Obecnie na antenie stacji TVN trwa emisja 4. sezonu serialu noszącego tytuł Chyłka – Inwigilacja. Wcześniejsze serie to: Chyłka – Zaginięcie, Chyłka – Kasacja, Chyłka – Rewizja.

Źródło: TVN

ZOBACZ TEŻ  Wiedźmin - wiemy kiedy serial zadebiutuje na Netflixie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.