The Last of Us rozpoczyna produkcję!

4 lipca 2021 | Newsy

Gabriel Luna, aktor który w adaptacji survivalowej gry od HBO Max wciela się w postać Tommy’ego, w swoich mediach społecznościowych zamieścił wpis informujący o rozpoczęciu prac na planie The Last of Us.

Plan zdjęciowy umiejscowiony jest w Kanadzie. Udostępnione zdjęcie ukazuje nam Lunę wraz z Pedro Pascalem i Nico Parkerem oraz reżyserem Kantemirem Balagovem, który odpowie za odcinek pilotażowy.

bez tytulu 2

Link do wpisu z Instagrama.

Pascal wciela się w Joela, Nico Parker, gra jego córkę Sarah, a Luna to brat Joela – Tommy. W obsadzie są także Bella Ramsey jako Elle i Merle Dandrige jako Marlene.

Akcja serialu The Last of Us rozgrywać będzie się w postapokalitycznym świecie zniszczonym przez pandemię, przez którą ludzie zmieniają się w krwiożercze bestie. Losy mężczyzny o imieniu Joel i młodej dziewczyny Ellie krzyżują się i razem wyruszają w podróż przez zniszczone Stany Zjednoczone.

Źródło: Instagram

ZOBACZ TEŻ  The Last of Us oficjalnie zamówione przez HBO!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram