Pełny zwiastun kryminalnej produkcji We Own This City

}

Data: 12 kwietnia 2022

a

Kategorie: Newsy

HBO opublikowało pełną zapowiedź miniserialu kryminalnego We Own This City, który to opowie o skorumpowanym wydziale policji.

Poniższa zapowiedź ukazuje nam wzloty i upadki skorumpowanego wydziału policyjnego kierowanego przez sierżanta Wayne Jenkinsa, w które wciela się Jon Bernthal.

Poznamy historię upadku elitarnej jednostki baltimorskiej policji. Gun Trace Task Force to zespół powołany do oczyszczenia ulic miasta z broni i ujęcia brutalnych przestępców. Jego członkowie jednak byli wysoce skorumpowani, mijali się z prawdą w wielu ważnych przypadkach co odbijało się na rzeczywistej pracy policji. Zamiast zająć się obowiązkami do nich należącymi zaczęli oni karać i okradać zwykłych obywateli oraz handlarzy narkotyków.

Po przeciwnej stronie stoi zaś prawniczka Nicole Steele, w tej roli Wunmi Mosaku, która rozpoczyna śledztwo w sprawie nielegalnych praktyk policjantów i nagłego wysokiego wskaźnika masowych wiezień w Baltimore.

Premiera serialu 25 kwietnia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Serialowy Dzień żywych trupów już jesienią na Syfy

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.