Serialowy Dzień żywych trupów już jesienią na Syfy

19 maja 2021 | Newsy

Jak wiadomo dla platformy Syfy powstaje serialowa wersja filmowego hitu George’a Romero Dzień żywych trupów. Produkcja ta jest już w zaawansowanej fazie, bowiem według zagranicznych mediów jej premiera odbędzie się już tej jesieni.

Projekt ukaże początkową reakcję ocalałych z wybuchu epidemii zombie. Oto jak Syfy oficjalne opisuje produkcję:

To intensywna historia sześciu nieznajomych, którzy próbują przetrwać pierwsze 24 godziny od inwazji nieumarłych. Czasami wszystko czego potrzeba, aby zjednoczyć ludzi, to horda głodnych zombie.

Produkcja oddawać ma ducha filmów Romero. To projekt niskobudżetowy z wielką ilością szalonych gagów. Zapowiada się naprawdę ciekawa pozycja dla fanów gatunku. Nic tylko czekać na pierwszą zapowiedź.

Źródło: comicbook

ZOBACZ TEŻ  Renée Elise Goldsberry dołącza do obsady She-Hulk

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy