w

Park Jurajski: Obóz kredowy powraca z 2. sezonem!

bez tytulu 6
youtube

Netflix ogłosił powrót serialu animowanego Park Jurajski: Obóz kredowy. Wraz z ta informacją w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź sezonu drugiego.

W nowym sezonie zagubieni obozowicze będą walczyć o przetrwanie na Isla Nublar. Bazująca na kultowym filmie Jurassic World fabuła zostanie rozszerzona o dodatkowe wątki i nowe przygody bohaterów.

Akcja serialu Park Jurajski: Obóz Kredowy toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy Jurassic World. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną.

Premiera 2. sezonu już w 2021 roku. Tutaj oficjalna strona serialu na Netflixie.

Źródło: netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bez tytulu 5

Alice in Borderland – zwiastun nowego serialu Netflixa od reżysera Shinsuke Sato

11036aa6ffbdcbd6e14a67b9dca2.1000

Snowpiercer sezon 2. – pan Wilford na nowej zapowiedzi