Przeczytano:

Park Jurajski: Obóz kredowy powraca z 2. sezonem!

10 10 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Netflix ogłosił powrót serialu animowanego Park Jurajski: Obóz kredowy. Wraz z ta informacją w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź sezonu drugiego.

W nowym sezonie zagubieni obozowicze będą walczyć o przetrwanie na Isla Nublar. Bazująca na kultowym filmie Jurassic World fabuła zostanie rozszerzona o dodatkowe wątki i nowe przygody bohaterów.

Akcja serialu Park Jurajski: Obóz Kredowy toczy się w tym samym planie czasowym, co hitowy Jurassic World. Opowiada o grupie sześciu nastolatków biorących udział w nowym obozie przygodowym po drugiej stronie Isla Nublar. Gdy dinozaury zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować. Pozostawieni sami sobie i pozbawieni możliwości kontaktu ze światem zewnętrznym obozowicze przełamią lody i staną się najpierw przyjaciółmi, a później wręcz rodziną.

Premiera 2. sezonu już w 2021 roku. Tutaj oficjalna strona serialu na Netflixie.

Źródło: netflix

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również