Park Jurajski: Obóz kredowy – 4. sezon jeszcze w tym roku!

}

Data: 18 października 2021

a

Kategorie: Newsy

DreamWorks Animation, studio odpowiedzialne za serial Netflixa Park Jurajski: Obóz kredowy udostępniło króciutkie wideo informujące o dacie premiery kolejnych epizodów.

Nowa wyspa czeka! Trafimy na nią już 3 grudnia 2021 roku!

Trzeci sezon serialu zakończył się wrażeniem, iż młodym bohaterom udało się w końcu opuścić wyspę pokonując przerażającego Scorpiusa Rexa i unikając schwytania przez dr Wu i jego ludzi. Cała szóstka znalazła się na łodzi prowadzącej ku wolności, ale… Jak widzieliśmy w samej końcówce, prawdopodobnie jednemu dinozaurowi udało się przedostać na łódź. Któremu? Jak myślicie?

Akcja pierwszego sezonu serialu toczyła się w tym samym planie czasowym, co pierwszy film z serii Jurassic World i opowiadała o grupie sześciorga nastolatków uczestniczących w obiecującym liczne przygody obozie, który znajduje się na przeciwległym brzegu wyspy Isla Nublar. Początkowo zabawa w parku w samym sercu dżungli i bliskie spotkania z dinozaurami zdają się być wspaniałą, niepowtarzalną przygodą. Jednak gdy przypadkowo uwolnione prehistoryczne gady zaczynają siać na wyspie spustoszenie, dzieciaki uświadamiają sobie, że jeśli chcą przeżyć, muszą ze sobą współpracować.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Park Jurajski: Obóz kredowy sezon 3. - zobaczcie pełną zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.