Elizabeth Olsen na pierwszych zdjęciach z serialu Love and Death

}

Data: 18 października 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma HBO Max opublikowała pierwsze zdjęcia z serialu Love and Death, na których widzimy aktorkę Elizabeth Olsen, znaną m.in. z serialu WandaVision. Tu wciela się w morderczynię Candy Montgomery.

Miniserial obecnie kręcony jest w Teksasie. Szczegółowo opowie on o wydarzeniach, które doprowadziły do tego, że Candy zamordowała swoją przyjaciółkę Betty. Candy zabiła siekierą Betty, gdy ta dowiedziała się, że ma ona romans z jej mężem. Przykładne dwie pary, chodzące razem do kościoła i cieszące się życiem rodzinnym, nagle przestały istnieć.

W Betty Gore wciela się Lily Rabe. Obsadę uzupełniają Jesse Plemons, Krysten Ritter, Patrick Fugit, Keir Gilchrist, Elizabeth Marvel i Tom Pelpgrey. Za scenariusz serialu odpowiada David E. Kelley, twórca Wielkich kłamstewek. Reżyserią z kolei zajmuje się Lesli Linka Glatter, mająca na swoim koncie m.in. serial Homeland.

Love and Death zadebiutować ma w 2022 roku.

Co ciekawe to nie jedyny projekt powstający obecnie, który opowiadać ma o Candy Montgomery. Dla Hulu powstaje serial Candy, w którym w główną rolę wcieli się Jessica Biel.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Obsesja Eve sezon 2. – wydano finałowy zwiastun!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.