w

Paranormal – pierwszy egipski serial od Netflixa!

Netflix zapowiedział właśnie, iż bierze się za realizację pierwszej egipskiej produkcji. Jak widać platforma przerzuca się na nowe rejony, bowiem całkiem niedawno informowaliśmy o innej arabskiej produkcji Netflixa.

Serial ten powstać ma na podstawie powieści Paranormal Ahmeda Khaleda Tawfika. Za jego powstanie odpowiadać będą Mohamed Hefzy i Amr Salama, który to otrzymał także funkcję reżysera i showrunnera.

Akcja serialu rozgrywać się będzie w latach 60. Główny bohater to hematolog dr Refaat Ismai, który co rusz musi mierzyć się z różnorodnymi zjawiskami paranormalnymi. Możemy spodziewać się fabuły pełnej akcji i napięcia z przepięknymi krajobrazami w tle.

Tawfik to pierwszy autor horrorów, science-fiction i thrillerów medycznych tworzący w rejonach arabskich. Zmarł w zeszłym roku, jednak pozostawił po sobie ponad 200 powieści.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dynastia 1180x620

Dynastia sezon 3. – zmiana showrunnera!

narcos

Najlepsze seriale z używkami w tle – 6 ciekawych propozycji