Paranormal – pierwszy egipski serial od Netflixa!

}

Data: 28 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix zapowiedział właśnie, iż bierze się za realizację pierwszej egipskiej produkcji. Jak widać platforma przerzuca się na nowe rejony, bowiem całkiem niedawno informowaliśmy o innej arabskiej produkcji Netflixa.

Serial ten powstać ma na podstawie powieści Paranormal Ahmeda Khaleda Tawfika. Za jego powstanie odpowiadać będą Mohamed Hefzy i Amr Salama, który to otrzymał także funkcję reżysera i showrunnera.

Akcja serialu rozgrywać się będzie w latach 60. Główny bohater to hematolog dr Refaat Ismai, który co rusz musi mierzyć się z różnorodnymi zjawiskami paranormalnymi. Możemy spodziewać się fabuły pełnej akcji i napięcia z przepięknymi krajobrazami w tle.

Tawfik to pierwszy autor horrorów, science-fiction i thrillerów medycznych tworzący w rejonach arabskich. Zmarł w zeszłym roku, jednak pozostawił po sobie ponad 200 powieści.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Carmen Sandiego – klip z przewodnią nutą!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.