Carmen Sandiego

Carmen Sandiego – klip z przewodnią nutą!

12 stycznia 2019 | Newsy

Netflix opublikował video z piosenką przewodnią do swojej nowej tym razem animowanej produkcji o kultowej złodziejce – Carmen Sandiego. Trzeba przyznać, że melodia wpada w ucho.

Serial ukaże bohaterkę od momentu, gdy ta uczy się w V.I.L.E – akademii dla złodziejów, gdzie zdobywa wszelkie niezbędne umiejętności, aby odnieść sukces jako przestępca. Jednak Carmen wybiera inną drogę. Zamiast kraść, chroni cenne artefakty przed innymi członkami V.I.L.E.

Carmen głosu użyczy Gina Rodriguez, a jej wspólnik i przyjaciel przemówi głosem Finna Wolfharda. Pierwszy sezon będziemy mogli oglądać już od 18 stycznia. Studiem odpowiedzialnym za animację jest DHX Media.

Źródło: tvline

ZOBACZ TEŻ  Serialowy Dzień żywych trupów już jesienią na Syfy

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram