Pam & Tommy – zwiastun i plakat miniserialu o słynnej seks taśmie

}

Data: 6 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Hulu opublikowała plakat i pełny zwiastun miniserialu Pam & Tommy. Produkcja ta opowiada o związku Pameli Anderson i Tommy’ego Lee oraz o historii wycieku ich seks taśmy, którą nagrali podczas miodowego miesiąca.

Zwiastun ukazuje relację pomiędzy głównymi bohaterami oraz momenty z kręcenia seks taśmy. Widzimy także jaki wpływ na karierę i małżeństwo słynnej pary miało nieautoryzowane udostępnienie taśmy.

Produkcja nie ma skupić się głównie na samej taśmie, lecz na jej roli w dalszej relacji Pameli i Tommy’ego. Zobaczymy jak to wydarzenie (upublicznienie kasety) wpłynęło na związek gwiazdorskiej pary, który zalegalizowali zaledwie niecały tydzień od pierwszego spotkania.

Serial Pam & Tommy składa się z ośmiu odcinków. W rolach głównych występują Sebastian Stan i Lily James. Reżyserem produkcji jest Craig Gillespie pracujący na scenariuszu autorstwa Roba Siegela.

Premiera serialu 2 lutego 2022 roku.

pam tommy poster
fot. hulu

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Mel Gibson i Robert Towne przygotowują serial

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.