Archiwum 81 – zwiastun pełnego zjawisk paranormalnych serialu Netflix

}

Data: 6 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował oficjalną zapowiedź swojego nowego thrillera Archwium 81, w którym nie brak paranormalnych wydarzeń.

W rolach głównych występują Mamoudou Athie i Dina Shihabi. Oprócz nich w obsadzie są także Martin Donovan, Matt McGorry, Julia Chan, Evan Jonigkeit i Ariana Neal. Jednym z producentów wykonawczych jest James Wan.

Athie wciela się w archiwistę Dana Turnera, który ma za zadanie odnowić kolekcję zniszczonych nagrań wideo z 1994 roku. Są to prace dokumentalistki Melody Pendras (Shihabi). W trakcie rekonstrukcji Turner angażuje się w śledztwo w sprawie groźnej sekty, która mieściła się w apartamentowcu Visser.

Akcja serialu dzieje się w dwóch liniach czasowych. Dan coraz bardziej angażuje się w śledztwo, zaczynając popadać w obsesję dowiedzenia się tego co stało się z Melody. Dan nawiązuje tajemniczą więź z kobietą, a ta pomaga mu nabrać przekonania, że jest w stanie uratować Melody od przerażającego końca, jaki spotkał ją 25 lat temu.

Premiera serialu Archiwum 81 już 14 stycznia 2022 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Motherland: Fort Salem – czarownice na służbie rządu, jest pierwszy teaser!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.