Pacific Rim: The Black – kaiju atakują na nowej zapowiedzi animacji

}

Data: 27 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Już niedługo kinowa seria Pacific Rim powiększy się o animację osadzoną w tym samym świecie. Dla Netflix powstał serial Pacific Rim: The Black. Jego drugi zwiastun zobaczyć możecie poniżej.

Gdy Australię opanowały kaiju, przerażających potworów można się tam spodziewać na każdym kroku. Nastoletnie rodzeństwo — Taylor i Hayley — wkrótce przekonuje się jednak, że to, co najstraszniejsze, przybiera formy niespodziewane.

Dawno temu, kiedy kaiju wynurzały się z oceanu, wychodziły im naprzeciw gigantyczne roboty jaegery, skonstruowane do odpierania ich ataków. Jednak ten czas już minął. Australia uległa w końcu inwazji kaiju, co doprowadziło do ewakuacji całego kontynentu. Pozostawione samo sobie nastoletnie rodzeństwo siada za sterami zdezelowanego jaegera, by odnaleźć zaginionych rodziców i przetrwać we wrogim świecie.

Premiera animacji już 4 marca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  The Romanoffs - zapowiedź nowego serialu twórców Mad Men

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.