Cień i kość – przygotuj się na wyprawę do Fałdy Cienia – zapowiedź nowego serialu Netflixa!

}

Data: 27 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pełną zapowiedź pełnego magii i potworów serialu Cień i kość. Czy wyprawa do Fałdy Cienia się powiedzie i uda się ją zniszczyć?

Serial Cień i kość opiera się na bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o Uniwersum Griszów. Jego akcja osadzona jest w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej kraju. Ogromne zagrożenie ze strony Fałdy Cienia wisi nad krajem, a Alina zostaje odcięta od wszystkiego, co znała do tej pory, aby odbyć szkolenie wojskowe jako żołnierka elitarnej armii władających magią griszów. Opanowanie nowych zdolności przychodzi jej z trudem i stopniowo zdaje sobie sprawę, że sojusznicy i wrogowie są dwiema stronami tej samej monety i nic nie jest tym, na co wygląda w tym niezwykłym świecie. Toczy się konflikt między niebezpiecznymi przeciwnikami, wśród których znajduje się także szajka charyzmatycznych przestępców. Przetrwanie będzie wymagało czegoś więcej niż tylko magii.

Premiera serialu już 23 kwietnia 2021 roku. Pierwszy sezon składa się z ośmiu godzinnych odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Kasztanowy ludzik – teaser nowej mrocznej produkcji Netflixa

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.