Nowy aktor jako książę Filip w The Crown

29 marca 2018 | Newsy

j

Tobias Menzies, znany z serialu Outlander, będzie nowym aktorem grającym księcia Filipa w serialu „The Crown”.

Menzies przejmie rolę Matta Smitha, który w 1 i 2 sezonie dramatu Netflixa wystąpił u boku królowej Elżbiety II jako książę Filip. W trzecim i czwartym sezonie przesuniemy się czasowo do przodu, siłą rzeczy aktorzy będą musieli być starsi. Menzies zagra z również „wymienioną” aktorką grającą rolę królowej – Olivią Colman, znaną z serialu Broadchurch, która zastąpi Claire Foy.

W trzecim sezonie The Crown rozpoczną się losy również księżnej Diany Spencer, na co wszyscy fani wiernie wyczekują. Niestety, więcej jej losów rozpocznie się dopiero w czwartym sezonie.

Trzeci sezon niestety dopiero po koniec 2018 w Netflixie.

ZOBACZ TEŻ  Serialowa prasówka do drugiego śniadania [22.01.2018]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy