Nick Stahl w obsadzie serialu Showtime Pozwól mi wejść

}

Data: 27 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Jak wiadomo Showtime pracuje nad serialową wersją powieści szwedzkiego autora Johna Ajvidego Lindqvista Pozwól mi wejść. Na jej podstawie powstały już dwa filmy, jeden szwedzki, jeden amerykański. Powstający projekt będzie pierwszą serialową adaptacją poczytnej powieści.

Angaż w serialu otrzymał właśnie aktor Nick Stahl znany m.in. z Fear the Walking Dead i Carnivale. Sportretować ma postać imieniem Matthew. Mężczyzna ten opisywany jest jako były żołnierz i lojalny przyjaciel rodziny Logan, którego czysta i łagodna powierzchowność kryje uwielbienie dla szaleństwa i przemocy.

W obsadzie są także Demian Bichir jako Mark, Madison Taylor Baez jako Eleanor, Anika Noni Rose, Grace Gummer, Kevin Carroll, Ian Foreman i Jacob Buster.

Główni bohaterowie to ojciec Mark i jego córka Eleanor, która dziesięć lat wcześniej została przemieniona w wampira i na zawsze zamknięta w ciele 12-letniej dziewczynki. Mark bardzo dwa o swoją córkę, pilnuje aby nikt jej nie widział, a ona sama może wychodzić tylko w nocy. Robi także wszystko, aby zapewnić jej ludzką krew, której Eleanor potrzebuje aby przeżyć.

Za adaptację odpowiada Andrew Hinderaker. Napisał on scenariusz do serialu. Jest także showrunnerem i producentem wykonawczym. Reżyserem został Seith Mann. Pierwszy sezon składać ma się z 10 epizodów.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Summer Camp Island powraca z nowymi odcinkami

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.