Zwiastun 5. sezonu Snowfall

}

Data: 27 stycznia 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX opublikowała oficjalną zapowiedź 5. sezonu narkotykowego dramatu Snowfall. Rodzina Saint będzie starała się nie dopuścić, aby chciwość i wybujałe ego jej członków nie rozerwały rodzinnych więzi w coraz niebezpieczniejszym świecie, w jakim przyszło im żyć.

Serial rozgrywa się w latach 80. w Los Angeles i opowiada o epidemii cracku i jej wpływie na kulturę. Akcja piątej serii przeniesie nas do roku 1986 roku. Franklin Saint i cała jego rodzina są bogaci jak nigdy przedtem, stać ich na wszystko. Jednak właśnie teraz ziemia zaczyna osuwać im się spod nóg. Nagła śmierć gwiazdy koszykówki Lena Biasa sprawia, że stają się oni celem demokratów i republikanów. Organy ścigania tworzą nowy oddział do walki z ulicznymi gangami, co powoduje, iż ulice Los Angeles nigdy nie były tak niebezpieczne. Wśród tego ogólnego zagrożenia rodzina Saint stoi przed najtrudniejszym zadaniem – nie dopuszczeniem do rozbicia rodzinnych więzi.

W serialu występują m.in. Damson Idris, Carter Hudson, Sergio Peris-Mencheta, Isaiah John, Angela Lewis, Amin Joseph, Michael Hyatt, Kevin Caroll i Alon Aboutboul.

Premiera nowych epizodów już 23 lutego 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Billions wraca z drugą częścią piątego sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.