Netflix zamyka anime Pacific Rim: The Black

}

Data: 24 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Włodarze platformy Netflix zdecydowali się skasować serial anime Pacific Rim: The Black. Nadchodzący drugi sezon będzie więc finałowym.

19 kwietnia produkcja powróci z drugim i jak się okazuje finałowym sezonem. Rodzeństwo Taylor i Hayley w dalszym ciągu mają nadzieję na dotarcie do bezpiecznego Sydney na pokładzie Atlas Destroyer. Wraz z nastoletnią zabójczynią Mei i tajemniczym chłopcem będącym hybrydą, Taylor i Hayley muszą przejść przez niebezpieczne terytoria kontrolowane przez Sisters of the Kaiju, czyli członków sekty czczących Kaiju. Fanatycy Ci prowadzeni przez kapłankę myślą, że chłopiec hybryda jest ich długo oczekiwanym Mesjaszem i nie cofną się przed niczym by wprowadzić go do ich mrocznego kręgu.

Anime to należy do świata zapoczątkowanego pełnometrażowym filmem Pacific Rim w 2013 roku.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Seriale polityczne - TOP 15, które musisz obejrzeć

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.