Nasza planeta – nowy serial przyrodniczy od Netflixa!

}

Data: 20 marca 2019

a

Kategorie: Newsy

Twórcy takich klasyków przyrodniczych jak Blue Planet i Planeta Ziemia stworzyli nowy serial przyrodniczy Nasza planeta, który ukaże nam piękno fauny i flory, jaką możemy napotkać w najodleglejszych zakątkach globu.

Jak zapowiadają ludzie odpowiedzialni za produkcję, będziemy mieli okazję zobaczyć ujęcia takie jakich jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać w żadnych programach przyrodniczych. Nasza planeta oprócz walorów wizualnych, ma nieść również bardzo ważny przekaz dotyczący ochrony środowiska naturalnego, które poprzez niszczącą działalność człowieka zostało już bardzo mocno zdegradowane.

Nasza planeta pojawi się w Polsce na platformie Netflix już 5 kwietnia. Narrator serii przemówi głosem Krystyny Czubówny.

W pierwszym odcinku przeniesiemy się do tropikalnych lasów Brazylii i norweskiego archipelagu Svalbard, a w kolejnych zobaczymy m.in. pustynie, sawanny, otwarte morza, pokrywy lodowe czy dżungle.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Seriale przyrodnicze - programy dokumentalne z przyrodą w roli głównej

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.