Nasza planeta – nowy serial przyrodniczy od Netflixa!

20 marca 2019 | Newsy

Twórcy takich klasyków przyrodniczych jak Blue Planet i Planeta Ziemia stworzyli nowy serial przyrodniczy Nasza planeta, który ukaże nam piękno fauny i flory, jaką możemy napotkać w najodleglejszych zakątkach globu.

Jak zapowiadają ludzie odpowiedzialni za produkcję, będziemy mieli okazję zobaczyć ujęcia takie jakich jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać w żadnych programach przyrodniczych. Nasza planeta oprócz walorów wizualnych, ma nieść również bardzo ważny przekaz dotyczący ochrony środowiska naturalnego, które poprzez niszczącą działalność człowieka zostało już bardzo mocno zdegradowane.

Nasza planeta pojawi się w Polsce na platformie Netflix już 5 kwietnia. Narrator serii przemówi głosem Krystyny Czubówny.

W pierwszym odcinku przeniesiemy się do tropikalnych lasów Brazylii i norweskiego archipelagu Svalbard, a w kolejnych zobaczymy m.in. pustynie, sawanny, otwarte morza, pokrywy lodowe czy dżungle.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Seriale przyrodnicze - programy dokumentalne z przyrodą w roli głównej

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy