Narcos: Meksyk – produkcja otrzymała zamówienie na 3. sezon!

29 października 2020 | Newsy

Platforma Netflix zdecydowała się dać zielone światło na produkcję 3. sezonu serialu Narcos: Meksyk będącego kontynuacją serialu Narcos. Jest jednak zła wiadomość, bowiem do swojej roli nie powróci Diego Luna.

Nowy sezon przyniesie także zmiany jeśli chodzi o osoby odpowiedzialne za produkcję. Carlo Bernard, współtwórca serialu przejmie obowiązki od Erica Newmana, który pozostanie jednak producentem wykonawczym.

Akcja serialu rozgrywa się w Meksyku i ukazuje nam początki współczesnej narkotykowej wojny i narodziny potężnego kartelu z Guadalajary.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Bajarz – powstanie nowa wersja serialu!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!