Naomi – pełny zwiastun serialu The CW

}

Data: 14 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW, która specjalizuje się w superbohaterskich produkcjach, opublikowała pełny zwiastun serialu Naomi, opowiadającego o młodej superbohaterce. W tytułowej roli występuje Kaci Walfall.

Serial Naomi opiera się na komiksach Briana Michaela Bendisa i Davida F. Walkera. Opowie on historię tytułowej bohaterki będącej nastolatką, która opuszcza swoje małe miasteczko i wspina się na wyżyny multiwersum. Kiedy jednak nadprzyrodzone zdarzenia wstrząsają jej rodzinnym miastem, musi powrócić, aby odkryć ich pochodzenie. Odkryje coś co podważy całe dotychczasowe wierzenia ludzi dotyczące superbohaterów.

Za scenariusz i produkcję serialu odpowiada Ava DuVernay i Jill Blankenship. W obsadzie oprócz Walfall, znajdują się także Mary-Charles Jones jako Annabelle, Barry Watson jako Greg, Mouzam Makkar jako Jennifer, Cranston Johnson jako Zumbado, Alexander Wraith jako Dee, Daniel Puig jako Nathan, Aidan Gemme jako Jacob, Will Meyers jako Anthony i Camila Moreno jako Lourdes.

Premiera serialu 11 stycznia 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Za garść dolarów – kultowy western doczeka się swojej serialowej wersji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.