The CW pracuje nad serialem Gotham Knights

}

Data: 14 grudnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Stacja The CW, która wyprodukowała wiele dobrych seriali o superbohaterach już myśli nad kolejną taką produkcją. Era Arrowverse się kończy, więc nic dziwnego, że włodarze stacji planują kręcić coś nowego. W planach jest aktorski serial Gotham Knights.

Produkcja ta opierać będzie się na postaciach z DC Comics stworzonych przez Boba Kane’a i Billa Fingera. W projekt zaangażowani są Natalie Abrams, Chad Fiveash i James Stoteraux. Pracowali oni przy serialu Batwoman. Tu pełnić będą funkcję producentów wykonawczych.

Komiksowa seria opowiada o następstwach morderstwa Bruce’a Wayne’a aka Batmana. Zbuntowany, adoptowany syn Mrocznego Rycerza po tym tragicznym wydarzeniu zawiera nieprawdopodobny sojusz z dziećmi znanych wrogów Batmana. Wszyscy oni są wrabiani w zabicie Mrocznego Rycerza. Aby oczyścić swoje imię, walczą z przestępcami, którzy po śmierci Batmana na nowo opanowują miasto. Młodzi superbohaterowie stają się kolejną generacją zbawicieli Gotham. Znani są jako Rycerze Gotham.

Serial wyprodukowany zostanie przez Berlanti Productions i Warner Bros. Television.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Straż - nowy serial inspirowany postaciami stworzonymi przez Terry’ego Pratchetta

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.